ViaCAD a Shark

Novinky ViaCAD PRONovinky ViaCAD PROZDOKONALENÍ 3D NÁVRHŮ

Rozdělení sítě
Tento nástroj dělí sítě na dvě části v závislosti od roviny řezu. Rozdělení sítě je ideálním nástrojem pro ty, kteří pracují s množstvím malých plošek při procesu výroby 3D tiskem.

Novinky ViaCAD PRO

Síťový boolean
Toto vylepšení umožňuje přidávání nebo ubírání materiálu ze sítě tělesa. Předchozí verze umožňovali boolean operace pouze na ACIS pevných tělesách. Nyní můžete přidávat nebo odstraňovat materiál z STL, OBJ, 3DS a SketchUp těles.

Novinky ViaCAD PRO

Obalit
Nový nástroj Obalit Vám pomůže umístit text, logo společnosti nebo komplexní 2D schémy na 3D povrchy. Výsledky jsou skvělé pro vtištění, embosování nebo vrytí.

Novinky ViaCAD PRO

Fotorender bodové světlo
Tento nový vizualizační nástroj vytváří měkké stíny přímo pod skupinou objektů. Nabízí alternativu k výchozím fotorenderovacím metodám, které využívají kontrastní vzdálené světlo.


Novinky ViaCAD PRO

Tabulky hmotnosti a objemu
Je jedno, jestli navrhujete letadla, automobily nebo stůl na piknik, hmotnost je klíčovým parametrem Vašeho návrhu. ViaCAD 2D/3D verze 12 přináší seznam materiálu (BOM), který vytváří specifické tabulky s celkovou hmotností.VYLEPŠENÍ NÁKRESŮ A POZNÁMEK

Nejvhodnější čára a kruh
Skvělé pro vytváření přesných křivek přes hrubé nákresy. Tento nástroj najde nejvhodnější čáru nebo kruh pro skupinu bodů.

Vylepšení úhlové tolerance
Rozhraní úhlové tolerance byla přidána možnost dynamického vkládání vstupů z dialogového okna Inspektor.

VYUŽITELNOST VYLEPŠENÍ

Ukládání hladin s náhledem
Nyní je možné ukládat jednotlivé hladiny spojené s různými pohledy na model.

Zopakovat předchozí příkaz
Tato funkce Vám ušetří množství času, když můžete v seznamu posledně použitých příkazů přes pravé tlačítko myši rychle změnit aktuální nástroj.Shark3D.cz